4 naha väsimusemärki ja kuidas need kaotada

Teie nahk näitab välja, kui olete väsinud. Siin mõned nipid, kuidas seda muuta.

Kas teil on olnud unetuid öid, mil olete vähernud voodis ja hommikul äratuskella kinni pannud mõttega: kas ma üldse magasin? Siis te olete kindlasti kandnud seda „liiga vähese une nägu“. Enamik inimesi märkab ainult siniseid silmaaluseid, kuid väsinud väljanägemine on tegelikult kombinatsioon mitmest erinevast tegurist, kuidas väsimus mõjutab keha ja nahka.

Väsinud nahka on raske varjata. Sellepärast soovitamegi peitekreemi kuhjamise asemel pigem nahka hooldada (tegelikult võib meik probleemi süvendada suurendades naha väsimust ja stressi). Olenemata sellest, kas teil on krooniline unepuudus või ainult üks rahutu öö, on olemas võimalused, kuidas võidelda nelja peamise väsinud naha tunnusega. Need nipid aitavad teil hommikul värskem välja näha, kuid korralikku öist puhkust need ei asenda:

wrinkles

tumedad ringid silmade ümber

Hoolimata sellest, mida olete kuulnud, ei muutu silmade all olev nahk tumedamaks, kui olete väsinud; see lihtsalt tundub tumedam, kuna silmaalune nahk on dehüdreeritud, kuiv ja õhuke ning laseb nahaalustel kudedel läbi paista. Pange vastu soovile nad lihtsalt meigiga kinni katta; selle asemel jooge palju vett ja kasutage Dermalogica sära taastavat toodet Stress Positive Eye Lift, mis on spetsiaalselt loodud selle õrna silmaaluse naha värskuse ja niisutuse taastamiseks.

paistes silmad

Väsinud nahk hakkab silmade lähedal vett kinni hoidma, ta pingutab, et püsida niisutatuna, mis viitab järgmisele vähese une märgile: paistes silmad. See mitte ainult ei ole väga nähtav märk, vaid lisaks heidavad nad silmaalusele alale varje, mis muudavad tumedad ringid veelgi tumedamaks. Jahe kompress annab kergendustunde ning samuti aitab Dermalogica silmaümbruse toode Stress Positive Eye Lift vähendada paistetust ja muuta silmaümbrust klaarimaks.

peened joonekesed

Nagu tumedad ringid, tulevad ka peened jooned unevaeguses naha vähesest niiskuse sisaldusest ja see protsess hakkab mõjutama ka naha pH-d. Väsinud hommikutel kasutage näo ja keha värskendamiseks kvaliteetset niisutavat kreemi. Enne voodisse tagasi kukkumist kasutage spetsiaalset öökreemi, näiteks Dermalogica Sound Sleep Cocoon, mille lisatud niiskus muudab peened jooned vähem märgatavaks ja liikumisega aktiveeruvad mikrokapseldatud rahustavad eeterlikud õlid aitavad saada vajalikku puhkust.

väsinud, elutu nahk

Surnud naharakkudest ja kosmeetikatoodetest koosnev lisakiht nahal muutub suureks probleemiks, kui teil ja teie nahal pole olnud piisavalt uneaega, et taastuda. Kiire abi annab koorimine, mis aitab koheselt vähendada nahapinna väsimust ja stressi. Dermalogica Daily Microfoliant® kooriv puuder sobib hästi kõigi naha seisunditega, lihvides näonaha siledaks ja säravaks. Kui teate, et saate varsti vähe magada (näiteks reisite, valmistute eksamiks või ootate beebit), kasutage õhtuti naha kahekordseks puhastuseks PreCleanse Balm´i . See sulatab meigi ja mustuse nahalt, toidab ja kaitseb niiskuskao eest nahka ning ka vähese une korral aitab nahal sellega lihtsamini hakkama saada.

 

Sound Sleep Cocoon on elustav geel-kreemi tekstuuriga öökreem, mis muudab naha üleöö värskeks ja puhanuks, optimeerides öösel naha taastumist.

Sound Sleep Cocoon