Dermalogica on juhtiv professionaalse kvaliteediga nahahooldusbränd kogu maailmas – seda kasutavad, usaldavad ja soovitavad professionaalsed nahaterapeudid.

Me ei jälgi trende ega tee trikke.

 

Dermalogica face-mapping with beauty consultant
Dermalogica face-mapping with beauty consultant

Oleme nahahooldusbränd, mille juured on teadmised ning ohutus ja tõhusus on toodete arendamisel meie jaoks peamised prioriteedid. Läbipaistvuse tagamiseks loetleme pakendil kõik koostisosad mida kasutame.

Teeme otsest koostööd oma nahaterapeutidega üle maailma, et luua tooteid ja teenuseid, mis annavad tõeliselt nähtavaid tulemusi.

Dermalogica maaletoojana on Kivilaine Teie professionaalseks partneriks ilumaailmas. Kivilaine on üks suurimaid kõrgkvaliteetsete, professionaalsete ilubrändide maaletooja Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes ning juba üle 25 aasta usume, et meie edu taga on tugev side oma partneritega ning kompromissitu panustamine parimasse kvaliteeti koos maailma tippbrändidega. Omame üle veerand sajandi kogemusi iluteenuste maailmas ning meil on personaalne suhe oma klientidega. Pane meie kogemused enda kasuks tööle alates salongi loomisest, kuni sobiva sisustuse ja toodete valikuni. Täienda end koolitustel ja ole kursis uute trendidega ilumaailmast. Keskendu vaid sellele, milles sa oled hea ning jäta kõik muu meie kanda: alates finantseeringu leidmisest oma unistustele, kuni igapäevase hoolduseni.

 

 

Kivilaine logo
Kivilaine logo

 

Jane Wurwand Approved Headshot

Kõige tähtsam on haridus

Dermalogica lugu algab 1986. aastal.

Dermalogica on enam kui 30 aastat pannud päid pöörama tänu oma toodetele, haridusele ja hoolitsustele, mis tagavad Sinu naha parima tervise.

See algab auhinnatud toodetega, mis on valmistatud naha tundlikkust põhjustavate koostisaineteta. Ja jätkub professionaalse Face Mapping® personaalse nahaanalüüsiga. Selle tulemuseks on terve nahk. Pole vaja enam oodata – Dermalogica aitab teil oma naha tervist uuesti määratleda.

loe meie lugu

Face Mapping_woman_selfie_with zones

Face mapping® näo analüüs

Kui hästi te oma nahka tunnete?

Meie viieminutiline põhjalik nahaanalüüsi tasuta teenus aitab määrata teie nahatüübi ja naha seisundi ning võimaldab meie ekspertidel soovitada just teile sobiva personaalse nahahoolduse režiimi.

analüüsi

Stylized Ingredient Flatlay

Puhas, vegan, jätkusuutlik, julmusevaba, gluteenivaba.

loe lähemalt

CLEARSTART_GROUP FACES

Liituge nahahoolduskollektiiviga –  facebooki grupiga.

Võta ühendust mõttekaaslastega, nahahoolduse austajate ja saa osa Dermalogica plussidest.

liitu siin

PST Mila and PST Erin

Vestle professionaalse  nahaterapeudiga

Suhtlemine professionaalse nahaterapeudiga pole kunagi olnud lihtsam. Võtke ühendust Dermalogica esinduspunktis või veebis, et saada teada, kuidas oma nahka kõige tervislikumat hooldada.

Uuri lisa: info@dermalogica.ee

Brighten and Smooth Skin Bar Lesson - product application

Õpi nahaspetsialistilt!

Te ei pea mitte ühtegi raamatut lahti lööma! Dermalogica meistriklass on kiirkursus, mis hõlmab teemasid alates täiskasvanute aknetest kuni nahahoolduse miksoloogia ja teiste aktuaalsete teemadeni.

Broneeri aeg siin