kohaletoimetamine

 

Juhul kui tellitud kaupa ei ole võimalik teele lähetada 5 tööpäeva jooksul, lepib Kivilaine klienditugi Ostjaga kokku sobiva tarneaja.

Transporditeenuste hinnad on toodud kassa lehel.

 

ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAAT 

Kui soovite pakki saada kätte järgmisel päeval, siis peate ostu sooritama tööpäeval (E-R) enne kella 12:00. Sel juhul jõuavad pakid eeldatavalt sihtkohta juba järgmisel päeval. Kui sooritate ostu pärast kella 12:00, jõuab pakk valitud automaati ülejärgmisel tööpäeval.

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks.  Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

DPD PICKUP PAKIAUTOMAAT

Pickup on pakiautomaatidest ja pakipoodidest koosnev võrgustik.Tellides tööpäevadel (E-R) enne kella 12:00 jõuab pakk Tallinnas pakiautomaati sama päeva õhtul, mujal Eestis (sh. pakipoodi tellides) järgmisel päeval. Reedel pärast 12:00 ning laupäeviti ja pühapäeviti (sh riiklikel pühadel) tehtud ostud toimetatakse kohale ülejärgmisel tööpäeval.

Paki saabumisest teavitatakse teid SMS teel, milles on toodud paki kättesaamiseks vajalik PIN-koodi. Meeldivaid ja mugavaid oste!

Pickup punktide asukohad

DPD KULLER 

Kuller toimetab paki kätte esmaspäevast laupäevani ostjale sobival ajavahemikul (9.00-17.00 või 17.00-21.00). Kui tellimus on e-poes esitatud tööpäeval enne kella 12, jõuab pakk kulleriga kohale järgmisel päeval (v.a. pühapäev), pärast kella 12 tehtud tellimus võib jõuda kohale ülejärgmisel päeval. Ostjale saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-sõnumiga. Kuller helistab ostjale üle 15 minutit enne kohale jõudmist. DPD sõnul on paki kättetoimetamise täpsus DPD kullerteenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki ostjale üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7.

Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse.  Tööpäevadel enne 12:00 tasutud tellimused jõuavad kohale juba järgmisel päeva hommikul ning seda ka Saaremaal ja Hiiumaal. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks.

Omniva pakiautomaatide asukohad

 

Kõikidele tellimustele, mille summa on 70€ või suuremad, on transport tasuta!