Olles professionaalne Dermalogica nahahoolduse terapeut, saate siseringi juurdepääsu meie meistriklassidele ja ekspert tedmistele.

Pro skin nahahoolduste jõud

Dermalogica kogukonna moodustavad nahahooldustööstuse andekamad inimesed – kogu maailmas. See on näha igas meie poolt valmistatud tootes ja igal koolitusel, mida õpetame. Kogukonnana on meie eesmärk ühendada tööstuse parimad mõistused, et saada maailma kõige tunnustatumaks nahatervise eest hoolitsevaks brändiks. Investeerime kirglikult oma töötajatesse, koolitades neid kõike alates naha tervisest kuni juhtimisoskuste omandamiseni.

Dermalogicaga töötamisel saadud kogemused aitavad teil kasvada nii professionaali kui indiviidina. Meie töötajad tegelevad kirglikult nahahoolduse, õppimise ja professionaalse meeskonna loomisega.

Ükski päev pole sama, me tegeleme pidevalt uute toodete, nahahoolitsuste, ürituste, turundusvõimaluste ja muude uuenduste loomisega! Otsime entusiastlikke, kirglikke ja andekaid inimesi, kes sellel teekonnal meiega ühineksid. Ükskõik, millist annet või oskust omate on teil siin tähtis koht ja me oleme valmis kuulama, mis on teie arvamus.

FaceMapping

Sinu isiklikke andmeid kasutatakse meie lehel saadud kogemuse parandamiseks, samuti sinu konto halduseks ja muudeks meie privaatsuspoliitikas kirjeldatud toiminguteks.