women dermalogica

Dermalogica näohoolitsused

Kui sa pole kindel mida su nahk täpselt vajaks, siis broneeri aeg e-maili teel ja meie spetsialistid aitavad sul valida sulle sobiva hoolitsuse.
E-mail: ülemiste@dermalogica.ee

Tallinna või Narva esindussalongid ei sobi asukohalt? Leia lähim spetsialist klikkides SIIN.

Facemapping nahaanalüüs ja hooldusrežiim 15 min / TASUTA
Põhjalik nahaanalüüs ja kodune nahahooldusrežiim. Meie eksperdid kaardistavad ja vaatavad koos läbi sinu naha spetsiifilised vajadused ja väljakutsed ning koostavad selge ja kohandatud hooldusplaani koos tootesoovitustega koduseks kasutamiseks.

.

PRO CALM 60 min / 82 €

Hoolitsus on suunatud paljudele tundliku naha probleemidele – vähendab nähtavalt punetust, niisutab, pehmendab ja tasakaalustab naha.
.

PRO CLEAR 60 min /102 €

Suunatud kõikide akne tüüpide põhjalikuks puhastamiseks ja taastamiseks. Olenemata sellest, kas nahal on mustad täpid või aktiivsed põletikud, on PRO Clear lahendus.

.

PRO SKIN 30 min / 41 €

Näohoolitsus mis vormitakse kokku personaalsetest naha vajadustest lähtuvalt, et saavutada just Sinu parim nahk. Hoolitsusele lisandub Face Mapping nahaanalüüs, tänu millele valime just Sinule sobivad tooted ja hoolitsuse käigu.

.

SKINSOLVER 10 min / 16 €

Tõhus kiirhoolitsus, mis tegeleb just sinu naha probleemiga või tutvustab uusi sobivaid tooteid. FaceFit võib olla ka paikseks hoolduseks nt silmaümbruse nahale või intensiivsem näokoorimine – väike turgutushetk.

.

Iga kord erinev hooldus. Personaliseeritud terviklik näohooldus täiustatud toodete, hoolduse etappide ja tehnikatega. Hoolitsus sisaldab alati esmast puhastust, FaceMapping näo kaardistamist, koorimist, aktiivaineid, maski ja täiendavaid nahahooldustooteid. Lisaks tuleb vajadusel ja olenevalt ajast näo- ja dekoltee massaaž, mehaaniline nahapuhastus ja ultraheli/imendumine. ProSkin 60 on kõikehõlmav, väga lõõgastav nahahooldus, mis muudab teie naha säravaks ja terveks.

.

PRO SKIN 60+ 15 min / 97 €

PRO SKIN 60 + 30 min / 112 €

.

PRO SKIN noorte 30 min / 41 €

30 minutiline näohooldus, mis vormitakse kokku personaalsetest naha vajadustest lähtuvalt, et saavutada just Sinu parim nahk. Hoolitsusele lisandub Face Mapping nahaanalüüs, tänu millele valime just Sinule sobivad tooted ja hoolitsuse käigu.
.

PRO SKIN noorte 60 min / 61 €

Noore naha erivajadustele sobiv hooldus, mis sisaldab nahaanalüüsi, topeltpuhastust, koorimist, mehaanilist nahapuhastust ning rahustavat maski, seerumit ja kreeme. Meie eksperdid viivad hooldust läbi noore nahale kõige paremini sobivate toodete, seadmete ja hooldusmeetoditega ning juhendavad noort kodusel nahahooldusel.
.

Kiire 30-minutiline keemiline koorimishooldus näole, mis on kohandatud teie naha vajadustele. Tulemuseks on oluliselt siledam, ühtlasem ja säravam nahk.

.

PRO POWER PEEL 30 min – keemiline koorimine ESIMENE HOOLDUS / 97 €

Kiire 30-minutiline keemiline koorimishooldus näole, mis on kohandatud teie naha vajadustele. Tulemuseks on oluliselt siledam, ühtlasem ja säravam nahk. NB! Esimese hoolduse hinna sees on Dermalogica koduhooldustoodete pakett 3-4 päevaks.
.

Äärmiselt tõhus ja täielikult isikupärastatud terviklik 60-minutise keemilise koorimise hooldus. Selles ühendame Dermalogica kõige tõhusama koorimise täiustatud hooldusmeetoditega, et parendada kõikehõlmavalt teie naha muutuvaid vajadusi.

.

PRO POWER PEEL 60 min- keemiline koorimine ESIMENE HOOLDUS / 127 €

Äärmiselt tõhus ja täielikult isikupärastatud terviklik 60- minutise keemilise koorimise hooldus. Selles ühendame Dermalogica kõige tõhusama koorimise täiustatud hooldusmeetoditega, et parendada kõikehõlmavalt teie naha muutuvaid vajadusi. NB! Esimese hoolduse hinna sees on Dermalogica koduhooldustoodete pakett 3-4 päevaks.
.

PRO POWER PEEL 60 noorte- aknehooldus / 102 €

Tõhus aknehooldus noorukitele, mille käigus kasutatakse happeid, mis vähendavad põletikku, ühtlustavad naha tooni ning muudavad armid vähemmärgatavaks. Peale regulaarseid hooldusi on nahk puhtam, klaarim ning hoiab põletikud kontrolli all.

Kliendi juhendamine, kuidas enda naha eest hoolt kanda.

BRONEERI AEG KLIKKIDES SIIN VÕI HOOLITSUSE NIMEL