women dermalogica

Dermalogica näohoolitsused

Kui sa pole kindel mida su nahk täpselt vajaks, siis broneeri aeg e-maili teel ja meie spetsialistid aitavad sul valida sulle sobiva hoolitsuse.
E-mail: ülemiste@dermalogica.ee

Tallinna või Narva esindussalongid ei sobi asukohalt? Leia lähin spetsialist klikkides SIIN.

 

Facemapping nahaanalüüs ja hooldusrežiim 15 min / TASUTA
Põhjalik nahaanalüüs ja kodune nahahooldusrežiim. Meie eksperdid kaardistavad ja vaatavad koos läbi sinu naha spetsiifilised vajadused ja väljakutsed ning koostavad selge ja kohandatud hooldusplaani koos tootesoovitustega koduseks kasutamiseks.

PRO SKIN 30 / 45 €

Näohoolitsus mis vormitakse kokku personaalsetest naha vajadustest lähtuvalt, et saavutada just Sinu parim nahk. Hoolitsusele lisandub Face Mapping nahaanalüüs, tänu millele valime just Sinule sobivad tooted ja hoolitsuse käigu.

FACEFIT 10 min / 20 €

Tõhus kiirhoolitsus, mis tegeleb just sinu naha probleemiga või tutvustab uusi sobivaid tooteid. FaceFit võib olla ka paikseks hoolduseks nt silmaümbruse nahale või intensiivsem näokoorimine – väike turgutushetk.

PROSKIN 60 / 80 €

Iga kord erinev hooldus. Personaliseeritud terviklik näohooldus täiustatud toodete, hoolduse etappide ja tehnikatega. Hoolitsus sisaldab alati esmast puhastust, FaceMapping näo kaardistamist, koorimist, aktiivaineid, maski ja täiendavaid nahahooldustooteid. Lisaks tuleb vajadusel ja olenevalt ajast näo- ja dekoltee massaaž, mehaaniline nahapuhastus ja ultraheli/imendumine. ProSkin 60 on kõikehõlmav, väga lõõgastav nahahooldus, mis muudab teie naha säravaks ja terveks.

PRO POWER PEEL 30 – keemiline koorimine / 70 €

Kiire 30-minutiline keemiline koorimishooldus näole, mis on kohandatud teie naha vajadustele. Tulemuseks on oluliselt siledam, ühtlasem ja säravam nahk.

PRO POWER PEEL 60 – keemiline koorimine / 100 €

Äärmiselt tõhus ja täielikult isikupärastatud terviklik 60-minutise keemilise koorimise hooldus. Selles ühendame Dermalogica kõige tõhusama koorimise täiustatud hooldusmeetoditega, et parendada kõikehõlmavalt teie naha muutuvaid vajadusi.

SKIN BAR õpe 20 min / 10 €

Kliendi juhendamine, kuidas enda naha eest hoolt kanda.

BRONEERI AEG KLIKKIDES SIIN VÕI HOOLITSUSE NIMEL