miks ma peaksin oma nahka toniseerima ?

Viimase paari aasta jooksul on paljudest naistest saanud ilueksperdid, kes mõistavad personaalse ja mitmekihilise ilurutiini vajalikkust. Kuid siiski on üks toode selles valikus, mis ilutoodete leti ees seistes palju küsivaid pilke esile kutsub – näonaha toonik. Toonik on oluline, kuid sageli kõrvalejäetud toode igapäevases nahahooldusprogrammis.

MIKS?

Toonikud aitavad taastada naha niiskustasakaalu pärast puhastamist. Kui mõtlete oma puhastusvahendile kui šampoonile, mis paratamatult kergelt koorib juukseid puhastades, siis toonik on nagu palsam teie nahale – taastab niiskuse tasakaalu ja viib pehmuse ideaalsele tasemele. Lisaks on toonikute koostised välja töötatud rahuldamaks spetsiifilisi naha vajadusi ja seetõttu on ta asendamatu osa naha heaolu tagamisel.

MILLAL?

Toonik peaks olema teie ilurutiinis kohe järgmine samm peale naha puhastust. Seda kasutatakse enne sihipärasemaid hooldustooteid, kuna toonikud on spetsiaalselt loodud naha ettevalmistamiseks nahahooldustoodete koostisosade paremaks vastuvõtmiseks.

KUIDAS?

Pärast puhastamist pihustage 3-4 vajutust toonikut otse näole ja kaelale, vältige silma sattumist, seejärel vajutage sõrmedega toonik õrnalt nahka. Ideaalne ka kosutava spreina naha ja jumestuse värskendamiseks kogu päeva jooksul.

Book and Tea - Skin Fitness Plan Flatlay