müüdid rasuse naha kohta

Rasuse naha kohta käivatest müütidest puudu ei tule. Olge kursis faktidega, et paremini aru saada, kuidas rasu kontrolli all hoida.

1.müüt: Rasu saab kontrolli all hoida ainult tugevatoimeliste ja karmide, kuivatavate toimeainetega nagu näiteks alkohol.

VALE. Rasu liigne eemaldamine nahalt võib tegelikult põhjustada rasutootmise suurenemist. Miks? Sest nahk üritab kaotatud korvata ja asendada! Need, kes töötlevad oma rasust nahka alkoholipõhiste toodetega, saavutavad sageli lisaks ka dehüdreeritud, ärritunud ja tundlikkusele kalduva naha.

2.müüt: Päikesefiltrid suurendavad rasueritust

VALE. Rääkige oma professionaalse nahaterapeudiga uue põlvkonna päikesefiltritest ja toimeainetest, mis ei ummista poore ja sisaldavad ka rasu imavaid mikroosakesi, et tagada päikesekaitse ja matistav nahahooldus samaaegselt.

3.müüt: Päevitamine on hea naha kuivatamiseks

VALE. Päikese käes ilma kaitseta viibimine pole nahale kunagi hea. Ehkki võib tunduda, et päike pakub ajutist kuivatavat efekti, stimuleerib see rasunäärmeid, et asendada puuduolev rasu nahapinnal. Tulemus: rohkem rasu nahapinnal, kui varem.

4.müüt: Rasuse naha kontrolli all hoidmiseks ei saa midagi teha

VALE! Ära anna alla! Rasust nahka on sama kerge hooldada, kui mistahes teist nahatüüpi. Konsulteerige professionaalse nahaterapeudiga, kes analüüsib teie nahka ja vastavalt naha vajadustele soovitab just teile sobivad tooted ja elustiili muudatused, mis aitavad rasueritust ning naha läikimist kontrolli all hoida.