c-vitamiini 3 kasulikku toimet nahale

Kirgasta, pingulda ja kaitse – aita nahal võidelda.

C-vitamiin on üks tõhusamaid saadaolevaid antioksüdante, kuid paljud tooted sisaldavad C-vitamiini ebastabiilseid vorme, mis pole efektiivsed.

BioLumin-C tooted sisaldavad nahale maksimaalse kasu saamiseks ülipüsivaid koostisosi.

Siin on selgitus selle kohta, mida C-vitamiini päevane annus teie nahale võib anda!

HyperFocal

kirgastab

Ajaga põhjustavad sisemised (looduslikud) ja välised (keskond) faktorid nahas struktuurimuutuseid, mis viivad ebaühtlase pigmentatsioonini. Alates UV-valgusest põhjustatud vanuselaikudest kuni põletikujärgsete pigmendilaikude, saame abi C-vitamiinist: ta aitab peatada põhjused, mis tekitavad ebaühtlast pigmentatsiooni ja taastab naha kirkuse.

pinguldab

C-vitamiini teine ​​oluline eelis on see, et see uuendab naha pinda. See soodustab selliste ainete tootmist, mis hoiavad naha pingul, aidates vähendada peenikeste joonte ja kortsude teket.

kaitseb

See on koht, kus C-vitamiini antioksüdantsed omadused tõesti mängu tulevad. C-vitamiin aitab neutraliseerida oksüdatiivse stressi ja vabade radikaalide mõju, neutraliseerides kahjulikke molekule. Kuid – siin on tõesti põnev osa – viimased uuringud näitavad ka, et C-vitamiin tugevdab tegelikult teie naha loomulikku kaitsesüsteemi, aidates sel kaitsta end oksüdatiivse stressi eest.

Siin üks hoiatus. Selleks, et C-vitamiin aitaks nahka tegelikult helendada, pinguldada ja kaitsta, peab see nahka imenduma – paljud koostised sisaldavad ebastabiilseid koostisosi, mis kaotavad tõhususe enne, kui nad isegi teie nahka puudutavad. Veendumaks, et saate C-vitamiini seerumist maksimumi, vali selline, millel on stabiilsed koostisosad ja mis pääsevad sinna, kus nahk seda kõige rohkem vajab. (Meie valik? Ülimalt stabiilne, väga biosaadav BioLumin-C seerum!)