mis on kahekordne nahapuhastamine?

Kaasaegne elu on täis irooniat. Täna hoiame oma hingeõhu värskena keelel lahustuvate ribadega, desodoreerime keha erinevaid piirkondi ja eemaldame mikroobid kehalt antibakteriaalsete geelidega. Kuid sealjuures – ja see on iroonia – kõnnib enamik meist maailmas räpase nahaga. Tõeliselt ebapuhta nahaga.

Mis juhtub, kui nahk on puhastatud?

Tavaliselt kasutame näonaha puhastamiseks kas geelipõhist, vahutavat või piimjat puhastusvahendit. Kõik need erinevad vormid sisaldavad puhastavaid toimeaineid (või pindaktiivseid aineid), mis tagavad esmase pindmise puhastuse. Selle puhastusprotsessi käigus emulgeerivad pindaktiivsed ained õlilahustuvaid lipiidijääke, nagu rasu, jumestuskreem, õhusaaste osakesed, tolm ja päikesekaitsekreemid, võimaldades neil loputusvees lahustuda. Samaaegselt lahustab puhastustoote veepõhine osa vesilahustuvat mustust, nagu higi ja mõningaid keskkonna saasteaineid.

Double Cleanse on White Shelf

Arvestades päeva jooksul nahale koguneva mustuse ja jääkide kogust, eemaldab see esmane puhastus ainult pindmise kihi ja pole kindlasti piisav põhjalikuks naha puhastamiseks. Kuid pole vaja pöörduda pooride puhastusriba või karmi, tugevalt kuivatava toimega toote poole. Lihtne topeltpuhastus eemaldab nahalt rasu, mustuse ja saastatuse jäägid põhjalikult.

Siin on üks aga: kui teete topeltpuhastuse ainult veepõhise puhastusvahendiga, võib siiski mõni õlilahustuv aine nahale jääda – eriti rasuse naha puhul. Kuid kui teie topeltpuhastuse esimene toode on õlipõhine, saate kindlasti puhtama lõpptulemuse.

Miks puhastada õliga?

Keemias öeldakse, et sarnased koostised tõmbuvad üksteisega. Puhastustooted, mille koostises on taimseid õlisid (kurgirohu seeme-, Kukui pähkli-, aprikoosituuma õlid jt), suudavad õlilahustuva mustuse nahalt paremini sulatada, õli-ja rasumolekulid sulanduvad omavahel, erinevalt veemolekulidest õlivabas puhastustootes.

Lisades vett, õlimolekulid emulgeeruvad, lahustavad ja eemaldavad nahalt rasupõhise mustuse, võimaldades järgneval puhastustootel tungida veelgi sügavamale ja puhastada põhjalikumalt, ilma, et nahk tunneks end liiga kuivana või paljaks koorituna.

Meie soovitame: PreCleanse Balm

PreCleanse Balm Product Form Swatch