koorimise tähtsus

Kestendamine on naha loomulik koorumisprotsess ehk kuivade, vanade, kõvenenud naharakkude eemaldumine nahapinnalt, et uued rakud saaksid pinnale tulla. Rasuse naha korral võib naharakkude uuenemisprotsess aeglustuda, sest naharasu toimib liimina, mis liidab surnud rakud tihkeks kihiks nahapinnale. See kiht aitab kaasa pooride ja folliikulite ummistumisele, stimuleerib aknebakterite levikut ja põletikuliste vistrike teket.

Rasuse naha puhul on asendamatu hooldusrežiimi osa naha koorimine. Koorimine muudab nahapinna siledaks, parandab nahatooni ja soodustab naha vastuvõtlikkust rasueritust kontrollivatele toimeainetele, lisaks eemaldab  vanad, surnud naharakud ning muudab nahapinna puhataks ja klaariks.

Hand Pouring Daily Microfoliant

Teie koorimisrežiim sõltub suuresti nahaterapeudi tehtud professionaalsest nahaanalüüsist. Professionaalne nahaterapeut võib soovitada koorimist mehaaniliste või keemiliste koorijatega või mõlemaga koos, et saavutada parim ja sobivaim tulemus. Samuti saate soovitusi, kuidas koorijad lülitada oma igapäevasesse nahahoolduse režiimi ja sellega tagada just teile parim lahendus.

Meie soovitame: Daily Superfoliant ja Daily Microfoliant