oled noor, kes võitleb probleemse naha ja aknega? meil on sinu murele lahendus!

Kas teadsid, et nahahooldusbrändil Dermalogical on veel eraldi sari Clear Start, mis on mõeldud just noortele? Clear Start tooted on täpsemalt mõeldud noortele, kes võitlevad probleemse naha ja aknega.

Esmalt tutvustame sulle UUT TULIJAT – dermalogica clear start breakout clearing liquid peel

 

 

 

 

 

 

 

 

>> Koorija mis eemaldab vistrikud ja aitab saavutada ühtlasemat nahatekstuur. Sisaldab 10% AHA-d ja 2% BHA-sid, mis koorib nahka sügavalt, eemaldades surnud naharakud ning liigse rasu. Ütle hüvasti ebaühtlasele nahale, vistrikutele ja hüperpigmentatsioonile ning teretulemast klaarim, tervem ja säravam nahk!

Siin on viis kasutegurit, mida Dermalogica Clear Start tooted sulle pakuvad:

  1. Kontrollib su aknet: Need sisaldavad aktiivseid koostisaineid, nagu salitsüülhape ja bensoüülperoksiid, mis aitavad sinu nahal vähendada põletikku, vistrike teket ning liigset rasu.
  2. Puhastab su nahka sügavuti: Tooted aitavad efektiivselt puhastada sinu nahka mustusest, liigsest rasust ja surnud naharakkudest. See omakorda aitab vähendada pooride ummistust ning akne teket.
  3. Ennetab põletikku ehk uusi akne koldeid: Paljud Dermalogica Clear Start tooted sisaldavad põletikuvastaseid koostisaineid, mis aitavad rahustada ärritunud nahka ning vähendada punetust ja paistetust.
  4. Niisutab ja tasakaalustab: Kuigi võitlus aknega võib sageli kaasneda kuiva ja ärritunud nahaga, sisaldavad Clear Start tooted ka niisutavaid koostisaineid, mis aitavad säilitada naha niiskustaset ning tasakaalustada seda.
  5. Ennetab ja hooldab: Clear Start tooted ei keskendu mitte ainult olemasolevatele vistrikele ja probleemidele, vaid ka ennetamisele. Pidev kasutamine võib aidata vältida uute vistrike teket ning hoida naha selge ja tervena.

Siin on viis enim armastatud Clear Start toodet, mis võiks sulle sobida!

  1. breakout clearing foaming wash
  2. dermalogica clear start breakout clearing liquid peel
  3. breakout clearing booster
  4. micro-pore mist
  5. clearing defense SPF30

Dermalogica, Sinu tervema naha nimel!