bt-analyze® – skin identification

65,88

Naha niiskusemõõtja bt-analyze®Kasutades arenenud tehnoloogiat ja arenenud sensorit, arvutab bt-analyse naha niiskuse taseme näo mitmes tsoonis, et määratleda selgelt iga piirkonna vajadused. Iga näit salvestatakse ja kuvatakse intelligentsel LCD-ekraanil, nii et seda saab analüüsi lõpus dokumenteerida. See tööriist annab kiireid juhiseid ja alustab protsessi, mis võimaldab klientidel aktiivselt osa saada oma naha mõistmisel ning konkreetsete toodete ja teenuste vajaduse järele oma eesmärkide saavutamiseks. Bt-analüüsi tuleks kasutada enne ja pärast igat teenust tehtud paranduste kajastamiseks ja vajalike muudatuste märkimiseks.

Laos

Tootekood: MF58 Kategooria:

Lisainfo

Kasutamisjuhised Funktsioonid: Kompaktne, pikkusega ainult 8,9 cm. Kaalub vähem kui 142g. Akutoitel, juhtmeta. Suur nahaspetsiifiline membraaniandur, täpsed mõõtmised kümnendiku täpsusega. 7 mälumõõtmisfunktsiooniga hõlpsasti kuvatav LCD-ekraan. Kaitsekork. Kerge puhastada desinfitseerivate salvrätikutega. Läbipaistev silkoon kaitseümbris.
Kasutus Seadmed
Lisainfo Funktsioonid: Kompaktne, pikkusega ainult 8,9 cm. Kaalub vähem kui 142g. Akutoitel, juhtmeta. Suur nahaspetsiifiline membraaniandur, täpsed mõõtmised kümnendiku täpsusega. 7 mälumõõtmisfunktsiooniga hõlpsasti kuvatav LCD-ekraan. Kaitsekork. Kerge puhastada desinfitseerivate salvrätikutega. Läbipaistev silkoon kaitseümbris.

Tagasiside

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “bt-analyze® – skin identification”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga