bt-sonic® – microsonic cleansing brush

62,22

Mikrosooniline puhastushari bt-sonic® Nähtavate tulemustega ja käepärane puhastushari sobib ideaalselt professionaalseks, kui ka kodus kasutamiseks. Veekindel, igapäevaseks kasutamiseks mõeldud ergonoomiline kuju on käes mugav, samas kui selle kolmnurkne puhastuspea on teie nahale õrn kuid põhjalik, kuna antimikroobsed ja antibakteriaalsed Azuli silikoonharjased puhastavad kohti, kuhu teised harjad lihtsalt ei jõua. Bt-sonici on lihtne kasutada, see tagab professionaalse kvaliteediga puhastuse vaid 2 minutiga ja jätab teie naha siledaks ja säravaks. Funktsioonid: IPX6 veekindel: kõrgeim saavutatav veekindluse tase. 45% veekindlam kui varem. Kerge ja kompaktne kiireks ja tõhusaks puhastamiseks. Saab kasutada igas keskkonnas, sealhulgas dušši all. Toiteallikaks on 2 AAA patareid (komplektis). Kompaktne ja mugav: 1,5 x 7,1. Vastupidav puutetundlik nupp. Kaal: 80 grammi.

Laos

Tootekood: MF61 Kategooria:

Lisainfo

Kasutamisjuhised Funktsioonid: IPX6 veekindel: kõrgeim saavutatav veekindluse tase. 45% veekindlam kui varem. Kerge ja kompaktne kiireks ja tõhusaks puhastamiseks. Saab kasutada igas keskkonnas, sealhulgas dušši all. Toiteallikaks on 2 AAA patareid (komplektis). Kompaktne ja mugav: 1,5 x 7,1. Vastupidav puutetundlik nupp. Kaal: 80 grammi.
Kasutus Seadmed
Lisainfo Funktsioonid: IPX6 veekindel: kõrgeim saavutatav veekindluse tase. 45% veekindlam kui varem. Kerge ja kompaktne kiireks ja tõhusaks puhastamiseks. Saab kasutada igas keskkonnas, sealhulgas dušši all. Toiteallikaks on 2 AAA patareid (komplektis). Kompaktne ja mugav: 1,5 x 7,1. Vastupidav puutetundlik nupp. Kaal: 80 grammi.

Tagasiside

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “bt-sonic® – microsonic cleansing brush”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga